online bloom

Ласкаво просимо до нашої онлайн вітрини букетів bloom: де краса зустрічає зручність!

Вітання! Ви потрапили до розділу онлайн-вітрини. Щодня ми збираємо на вітрину свіжі букети. Де можна подивитися букети, які в даний момент в наявності? В нашому INSTAGRAM (історія та хайлайтс вітрина)

Вони завжди доступні для швидкої доставки, що робить процес замовлення найбільш швидким та зручним.

ЯКЩО ПОРОЖНО! Якщо в даному розділі не розміщені товари, швидше за все, ми просто не встигаємо їх розмістити на сайт, напишіть нам і ми оперативно надішлемо вам фотографії готових букетів та композицій) А ще на готові букети у нас завжди діє знижка -15%, тому що це скорочує тимчасові витрати на прийом замовлення та узгодження)

Ми ретельно вибираємо свіжі квіти в день їх поставки і замовляємо рідкісні види квітів заздалегідь, щоб вони опинилися у ваших букетах.

Кожне стебло ідеально підрізається гострим канцелярським ножем під водою, щоб не пошкодити ніжних питних судин квітки. І нехай процедура складання букета трохи довше, так кожна квітка зможе пити та харчуватися максимально довго. Стійкість букета, акуратне складання та ідеальні поєднання кольорів – це те, чому ми приділяємо особливу увагу

Схожі записи