ПРО БРЕНД

Bloom by Happy Doll Wedding

НАША ІСТОРІЯ
За дванадцять років агенція Happy Doll Wedding відома не лише своєю організацією весіль та івентів, а також стала лідером у сфері декору та флористики. Це сприяло створенню нашого нового квіткового напрямку Bloom by Happy Doll.
Ми беремося за реалізацію будь-яких подій — від найпростіших до надзвичайних. Розкажіть нам свою історію, опишіть образ, і спостерігайте, як ваша ідея оживає відтінками тих почуттів і емоцій, які ви хочете передати.
У нашому портфоліо: декор весіль, корпоративні та сімейні заходи, фотосесії для журналів, вишуканий декор просторів: вдома, в офісі, у ресторані, в холі готелю, на майданчиках під відкритим небом. Звертаючись до нас — ви отримуєте бездоганну якість, не банальні ідеї оформлення подій, індивідуальний та професійний підхід до роботи з клієнтом.
Команда Happy Team мобільна та готова реалізувати проекти в будь-якій точці світу. Ведь у нас вже є досвід декорування за межами України в таких країнах, як Франція, Туреччина, Італія, Португалія.
Також у нашій студії є послуга доставки квітів. Ви можете замовити у нас букет, будь то весільний букет нареченої, подарунок на День Народження або композиція для недільної вечері – ми зберемо для вас красивий та унікальний букет і доставимо прямо за адресою.
Happy Doll
власник
Happy Doll